- -60%
Lowest price in 30 days: zł504.00
Contact us
| Category: | COATS |
| Model name: | Sarah |
| Delivery includes: | PŁASZCZ + PASEK |
| Material: | Tkanina |
| Length from the highest point on the shoulder: | 124cm (XS,S,M,L) |
| Sleeve length: | mierzona od linii szyi 72cm (XS,S,M,L) |
| Circuit: | paska regulowanego 71-82cm(XS); 75-86cm (S); 79-90cm(M); 83-94cm(L) |
| Armpit width: | 60cm(XS); 62cm(S); 64cm(M); 66cm(L) |
| Model's height: | 174cm, rozm XS |
| Colour: | white/creamy |
| Skład surowcowy: | Sposób konserwacji: |
| 54% Bawełna 46% Poliester | -pranie ochronne w temp. 30st.C -nie wirować -prasować w temp.110st.C przez podkładkę ochronną |