Skontaktuj się z nami
Elegancka, wieczorowa sukienka o długości midi, wykonana z efektownej, połyskującej tkaniny zdobionej drobnymi cekinami. Model w klasycznym czarnym kolorze, który pięknie odbija światło i nadaje stylizacji luksusowy charakter. Sukienka ma dopasowany krój podkreślający sylwetkę, długie rękawy oraz zabudowany, okrągły dekolt, co równoważy jej zmysłowy charakter. Górę sukienki zdobi efektowne, długie asymetryczne marszczenie. Wyraziste rozcięcie na nodze dodaje lekkości i kobiecości oraz zapewnia swobodę ruchów. Idealna propozycja na wieczorne wyjścia, przyjęcia, koktajle lub eleganckie uroczystości. Sukienka posiada halkę w spódnicy i jest zapinana na zamek błyskawiczny z tyłu.
| Kategoria: | SUKIENKI |
| Nazwa modelu: | Madlen Black Sparkle |
| Obwód bioder: | 92cm (XS); 96cm (S);100cm (M); 104cm(L); 108cm(XL) |
| Obwód w biuście: | 84cm (XS), 88cm (S), 92cm(M); 96cm (L); 100cm(XL) |
| Obwód talii: | 64cm (XS); 68cm (S); 72cm (M); 76cm (L); 80cm(XL) |
| Modelka ma wzrost: | 173cm i prezentuje rozmiar XS |
| Kolor: | czarny |
| Skład surowcowy: | Sposób konserwacji: |
|
Cekiny 93% Poliester |
-pranie ręczne w 15st.C w delikatnych środkach piorących -nie prasować |