Skontaktuj się z nami
Efektowna sukienka maxi przyciąga uwagę intensywną, głęboką czerwienią i połyskiem drobnych cekinów, które pięknie odbijają światło. Dopasowany krój podkreślający sylwetkę oraz długie, dopasowane rękawy, dodające elegancji i klasy. Góra sukienki wyróżnia się subtelnym wycięciem przy dekolcie, który nadaje całości zmysłowego, ale wciąż wyrafinowanego charakteru. Delikatne marszczenie w talii modeluje figurę i wysmukla linię sylwetki. Dół sukienki z wysokim rozcięciem na nodze, które dodaje lekkości, kobiecości i nuty glamour. To idealna propozycja na wieczorne wyjścia, gale, przyjęcia lub wyjątkowe okazje, kiedy chcesz wyglądać spektakularnie i elegancko.
| Kategoria: | SUKIENKI |
| Nazwa modelu: | Adria Red Sparkle |
| Obwód bioder: | 92cm (XS); 96cm (S);100cm (M); 104cm(L) |
| Obwód w biuście: | 84cm (XS), 88cm (S), 92cm(M); 96cm (L) |
| Obwód talii: | 64cm (XS); 68cm (S); 72cm (M); 76cm (L) |
| Modelka ma wzrost: | 173cm i prezentuje rozmiar XS |
| Kolor: | czerwony |
| Skład surowcowy: | Sposób konserwacji: |
|
Cekiny 93% Poliester |
-pranie ręczne w 15st.C w delikatnych środkach piorących -nie prasować |