- SALE50
Skontaktuj się z nami
Spodnie z talią typu paper bag uszyte z cieńszej lecz lekko sztywnej bawełny o delikatnym błysku z dodatkiem elastanu.
Wysoka talia z kontrafałdami z przodu; z tyłu dopasowanie do sylwetki modelującymi zaszewkami.
Pasek- szarfa przeciągnięty w szerokich szlufkach wiązany na supeł z kokardą.
Spektakularnie szerokie nogawki wspaniale kontrastują z wąską talią.
W szwach bocznych ukryte głębokie, wygodne kieszenie. Z tyły cięte kieszonki wykończone listewką.
Noś je do sandałków na niewielkim obcasie lub zestaw nonszalancko ze sneakersami i pozwól na efekt lekko przydługich nogawek.
Spodnie palazzo.
| Kategoria: | SPODNIE |
| Nazwa modelu: | Andie Super Black |
| Długość całkowita: | 114cm (XS,S,M,L) |
| Długość wewnętrzna nogawki: | ok. 81cm (XS,S,M,L) |
| Obwód pasa: | 72cm(XS); 76cm(S); 80cm(M); 84cm(L) |
| Modelka ma wzrost: | 174cm, rozm. XS |
| Kolor: | czarny |
| Skład surowcowy: | Sposób konserwacji: |
| 82% Bawełna 10% Nylon 8% Elastan |
-pranie ochronne w temp. 30st |