- -60%
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 180,00 zł
Skontaktuj się z nami
| Kategoria: | BLUZKI / TOPY / GORSETY |
| Nazwa modelu: | Robin Bright White |
| Długość całkowita: | ok. 58cm (XS,S,M,L) |
| Długość rękawa: | ok. 63cm (XS,S,M,L) |
| Szerokość pod pachami: | 50cm(XS); 52cm(S); 54(M); 56cm(L) |
| Modelka ma wzrost: | 173cm i prezentuje rozmiar XS |
| Kolor: | biały/kremowy |
| Skład surowcowy: | Sposób konserwacji: |
|
|