Skontaktuj się z nami
Elegancka sukienka maxi, uszyta z lekkiego, zwiewnego szyfonu, który pięknie układa się w ruchu i dodaje całości subtelnej lekkości. Góra sukienki ma formę marszczonego gorsetu, który efektownie podkreśla sylwetkę, akcentując talię i biust, a jednocześnie zapewnia komfort noszenia.
Płynnie opadający długi dół sukienki wraz z dwoma zmysłowymi rozcięciami, dodają nowoczesnej elegancji i mocno kobiecego charakteru. Całość tworzy wyjątkową propozycję idealną na wieczorne wyjścia, uroczystości i specjalne okazje.
| Kategoria: | SUKIENKI |
| Nazwa modelu: | Zoriana Sheer Black |
| Obwód bioder: | 92cm (XS); 96cm (S);100cm (M); 104cm(L); 108cm(XL) |
| Obwód w biuście: | 84cm (XS), 88cm (S), 92cm(M); 96cm (L); 100cm(XL) |
| Obwód talii: | 64cm (XS); 68cm (S); 72cm (M); 76cm (L); 80cm(XL) |
| Modelka ma wzrost: | 173cm i prezentuje rozmiar S |
| Kolor: | czarny |
| Skład surowcowy: | Sposób konserwacji: |
|
100% Poliester |
-pranie ręczne w temp. 15st.C w delikatnych środkach piorących -prasowanie w temp. 110st.C |