Skontaktuj się z nami
Spodnie o dopasowanym kroju, które łączą klasykę z nowoczesnymi detalami. Model charakteryzuje się wysokim stanem oraz pionowymi
przeszyciami na przodzie, które optycznie wydłużają i wyszczuplają sylwetkę. Unikalnego charakteru nadają im rozcięcia na dole nogawek
zapinane na dyskretne zamki, co pozwala na regulację szerokości dołu i efektowne wyeksponowanie obuwia. Z tyłu znajdują się funkcjonalne kieszenie, które podkreślają pośladki i nadają spodniom praktyczny wymiar. Wykonane z tkaniny, która zapewnia pełną swobodę ruchów i nienaganny wygląd zarówno w stylizacjach biurowych, jak i wieczorowych.
Zestaw je z kurtką Bruna Black tworząc mocną stylizację przyciągająca spojrzenie.
| Kategoria: | SPODNIE |
| Nazwa modelu: | Iggy Black |
| Dostawa obejmuje: | SPODNIE |
| Długość wewnętrzna nogawki: | ok. 82cm dla wzrostu 165cm; ok. 87cm dla wzrostu 175cm |
| Obwód bioder: | 92cm (XS); 96cm (S);100cm (M); 104cm(L) |
| Obwód talii: | 64cm (XS); 68cm (S); 72cm (M); 76cm (L) |
| Modelka ma wzrost: | 173cm i prezentuje rozmiar S/175 |
| Kolor: | czarny |
| Skład surowcowy: | Sposób konserwacji: |
|
61% Poliester |
-pranie ochronne w temp. 30°C w delikatnych środkach piorących -lekko odwirować -prasować w temp. 110°C |