- SALE50
Skontaktuj się z nami
Spodnie garniturowe o prostym kroju, zapinane na oblekany guzik w kolorze tkaniny.
Boczne kieszenie, szlufki w pasie, z tyłu ozdobna listewka kieszeni.
Połącz je z marynarką Susana Fiery Red i stwórz mocną stylizację.
| Kategoria: | SPODNIE |
| Nazwa modelu: | Lesly Fiery Red |
| Długość wewnętrzna nogawki: | ok. 86 ( XXS,XS,S,M,L) |
| Obwód bioder: | 88cm (XXS); 92cm (XS); 96cm (S);100cm (M); 104cm(L) |
| Obwód talii: | 62cm (XXS); 66cm (XS); 68cm (S); 72cm (M); 76cm (L) |
| Modelka ma wzrost: | 173cm i prezentuje rozmiar XS |
| Kolor: | czerwony |
| Skład surowcowy: | Sposób konserwacji: |
|
69% Poliester PODSZEWKA |
-CZYSZCZENIE CHEMICZNE - prasować w temp.110st.C |