- SALE50
Skontaktuj się z nami
Spodnie z wysoką talią i zakładkami. Fason luźniejszy w udach ze zwężającymi się ku dołowi nogawkami. Talia podkreślona paskiem z oblekaną tkaniną klamrą. Model z kieszeniami.
| Kategoria: | SPODNIE |
| Nazwa modelu: | Tracey Cloud Dancer |
| Dostawa obejmuje: | SPODNIE + PASEK |
| Długość: | paska regulowanego 69-79cm(XS); 73-83cm(S); 77-87cm(M); 81-91cm(L); 85-95cm(XL); 89-99cm(XXL) |
| Długość całkowita: | 99cm (XXS,XS,S,M,L,XL,XXL) |
| Długość wewnętrzna nogawki: | ok.68cm (XXS,XS,S,M,L,XL,XXL) |
| Obwód: | uda 60cm(XS); 62cm(S); 64cm(M); 66cm(L); 68cm(XL); 70cm(XXL) |
| Obwód bioder: | 90-94cm(XS); 94-98cm(S); 98-102cm(M); 102-106cm(L); 106-110cm(XL); 110-114cm(XXL) |
| Obwód pasa: | 66cm(XXS); 70cm(XS); 74cm(S); 78cm(M); 82cm(L); 86cm(XL); 90cm(XXL) |
| Modelka ma wzrost: | 174cm, rozm. XS |
| Kolor: | biały/kremowy |
| Skład surowcowy: | Sposób konserwacji: |
| 68% Wiskoza 24% Poliester 8% Elastan |
- czyścić chemicznie - prasować w temp.110st.C |