- SALE50
Skontaktuj się z nami
Spodnie z wysoką talią i zakładkami. Fason luźniejszy w udach ze zwężającymi się ku dołowi nogawkami. Talia podkreślona paskiem z oblekaną tkaniną klamrą. Model z kieszeniami.
| Kategoria: | SPODNIE |
| Nazwa modelu: | Tracey Total Eclipse |
| Dostawa obejmuje: | SPODNIE + PASEK |
| Długość całkowita: | ok.99cm dla wszystkich rozmiarów |
| Długość wewnętrzna nogawki: | ok.68cm dla wszystkich rozmiarów |
| Obwód bioder: | 96cm-XS, 100cm-S, 104cm-M, 108cm-L, 112cm-XL, 116cm-XXL |
| Obwód pasa: | 66cm-XS, 70cm-S, 74-M 78cm-L, 82cm-XL, 86cm-XXL |
| Modelka ma wzrost: | 174cm i prezentuje rozmiar XS |
| Kolor: | czarny |
| Skład surowcowy: | Sposób konserwacji: |
| 68% Wiskoza 24% Poliester 8% Elastan |
- czyścić chemicznie - prasować w temp.110st.C |