- SALE50
Skontaktuj się z nami
Krótka dopasowana spódnica mini wykonana z miękkiej skóry wegańskiej. Przekątne marszczenia nadają projektowi ciekawą strukturę i tworzą rockowy charaktery lat 80tych.
| Kategoria: | SPÓDNICE |
| Nazwa modelu: | Jolie Cynical Black |
| Dostawa obejmuje: | SPÓDNICA |
| Długość całkowita: | ok. 42cm (XS,S) , 44cm (M,L) |
| Obwód bioder: | 92cm (XS); 96cm (S);100cm (M); 104cm(L) |
| Obwód talii: | 66cm (XS); 68cm (S); 72cm (M); 76cm (L) |
| Modelka ma wzrost: | 173cm, rozm XS |
| Kolor: | czarny |
| Skład surowcowy: | Sposób konserwacji: |
| TKANINA WIERZCHNIA skóra wegańska: 50% Poliuretan 50% Wiskoza |
- pranie ochronne w 15st.C w delikatnych środkach piorących - lekko odwirować - prasować w temp. 110st.C na lewej stronie przez podkładkę ochronną |