- OFF60
Contact us
| Category: | DRESSES |
| Model name: | Eira Bright Lime Green |
| Total length: | 130cm (XS,S,M,L) |
| Chest circumference: | 84cm (XS); 88cm (S); 92cm (M); 96cm (L) |
| Waist circumference: | 64cm (XS); 68cm (S); 72cm (M); 76cm (L) |
| Model's height: | 173cm and wears XS size |
| Colour: | green |
| Composition: | Care: |
| 76% Viscose 24% Polyester |
-protective wash at 30C in mild detergent -iron at 110C |