- SALE50
Contact us
| Category: | BODYSUITS / JUMPSUITS |
| Model name: | Grace Golden Glow |
| Sleeve length: | 69cm (XS,S,M,L) |
| Hips circumference: | 92cm (XS); 96cm (S);100cm (M); 104cm(L) |
| Chest circumference: | 84cm (XS); 88cm (S); 92cm (M); 96cm (L) |
| Waist circumference: | 64cm (XS); 68cm (S); 72cm (M); 76cm (L) |
| Model's height: | 173cm, size S |
| Colour: | golden |
| Composition: | Care: |
| 100% Polyester | ●hand wash in delicate detergents ●remove excess water ●do not twist! ●do notiron |